zpátky na výpis

Sportovní den mládeže ve Škvorci – 3. ročník

Ve čtvrtek, dne 13. června 2024, se na venkovním multifunkčním sportovišti uskutečnil třetí ročník národní soutěže
Sportovní den mládeže ve Škvorci pro místní děti a žáky Základní školy Škvorec. Účastníci sportovního turnaje se ve
Škvorci utkali v soutěžním čtyřboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené a frisbee. Celkem se na začátku
sportovní akce sešlo 8 týmů, které soutěžily o nejúspěšnější družstvo turnaje.
Celkové vítězství si na turnaji ve Škvorci odnesl tým „Dědci“, složený z členů Viktor Žyla, Kristýna Geníková, Theo
Dušek, Max Šetelík, Petr Kortánek, Emilie Ledecká, Solomia Izhak a Vojtěch Balvín. Stříbrné umístění vybojoval
tým „Sportovci“ a bronzovou příčku obsadil tým „Mečouni“. Úspěšní finalisté postupového turnaje byli odměněni
medailemi, upomínkovými diplomy a řadou dalších sponzorských cen. Hráči ze Škvorce, kteří se umístili na předních
pozicích, obdrželi také nominaci k účasti na Národním finále v Kladně, které se bude konat dne 1. prosince 2024 v
tamní sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu a Škvorec.
Sportovní den mládeže ve Škvorci se konal za finanční podpory městyse Škvorec, Základní školy Škvorec a partnerů