zpátky na výpis

Okresní kolo v minikopané

V pondělí 17. dubna 2023 se chlapci sedmých až devátých ročníků ZŠ Škvorec zúčastnili okresního kola turnaje v minikopané žáků druhého stupně základních škol a víceletých gymnázií. Z celého okresu se přihlásilo a dorazilo pouze 8 mužstev. Pořadatel turnaje vytvořil dvě skupiny. Naši kluci (Kosťa Deyak, Adam Idziak, Ondra Čtrnáctý, Michal Beneš, Matyáš Pohnán, Florian Pokorný, David Franěk, Matyáš Dvořák, Jakub Pelcl a Štěpán Němeček) byli nalosováni do skupiny spolu se ZŠ Nehvizdy, ZŠ Brandýs nad Labem a 1.ZŠ Čelákovice. Bohužel se jim nepovedlo ani jednou zvítězit a ve skupině skončili čtvrtí. O konečné umístění na turnaji tedy hráli se čtvrtým týmem ze druhé skupiny – gymnázium Brandýs. Po dobrém zápase vyhráli a umístili se na sedmém místě v okrese Praha východ. Vítězná ZŠ Nehvizdy postoupila do krajského kola, které se odehraje v Příbrami.