zpátky na výpis

Mc Donald´s Cup 2023

Mc Donald´s Cup 2023

Ve čtvrtek 4. května 2023 se někteří chlapci z prvního stupně naší základní školy zúčastnili okresního kola Mc Donald´s  Cupu 2023 v Čelákovicích. Mc Donald´s  Cup je pořádán každoročně pro dvě věkové kategorie:  A = žáci 1. až 3. tříd a kategorie B = žáci 4. a 5. tříd. V kategorii A nás reprezentovali: Kortánek Petr, Hanzlíček Ondřej, Mazouch Mikuláš (všichni 2.A), Pour Dominik, Řeřicha Tomáš (oba 2.B), Patrik Audy a Kryštof Seidl (oba ze 3.A), v kategorii B tito kluci: Matěj Černý, Jan Kopecký, Pavel Svoboda, Maxim Havránek (všichni 4.A), Matěj Vořech, Jaroslav Hájek, Michal Siekela, Adam Šlechta a Václav Listopad (všichni 5.A). Celkově se na 4 hřištích (rozměry pro malou kopanou) Spartaku Čelákovice prohánělo 45 týmů mladých fotbalistů z okresu Prahy – východ! Jednotlivé týmy (školy) byly nalosovány do skupin. Naši kluci v kategorii A ze skupiny nepostoupili a celkově se umístili na 18. místě. Naši fotbalisté kategorie B postoupili ze skupiny, ale následně prohráli utkání o další postup se žáky z Brandýsa nad Labem a celkově se umístili na 15. místě. Děkuji všem zúčastněným klukům za reprezentaci školy, rodičům za vstřícnost, panu Vořechovi za trenérskou činnost a pomoc při samotné akci u týmu mladší kategorie. Kluci si příjemně zasportovali, počasí nám přálo, celkově se svátek fotbalu vydařil. Budeme se těšit na další ročník příští rok!

                                                                                                                                      Mgr. Josef Koting