zpátky na výpis

Veletrh Schola Pragensis

25. ročník veletrhu školství a vzdělávání v hlavním městě Praze

Veletrh ONLINE pro zájemce o studium na středních školách všech typů

Hlavní město Praha zve širokou veřejnost na 25. ročník veletrhu vzdělávání, přehlídky středních a vyšších odborných škol a vzdělávacích institucí a v neposlední řadě na prezentaci oborů vzdělání pražských středních a vyšších odborných škol, který se bude konat ve dnech 26. až 28. listopadu 2020 v Kongresovém centru Praha.

Veletrh vzdělávání SCHOLA PRAGENSIS je určen zejména žákům základních škol, jejich rodičům a ostatním zájemcům o studium na středních školách všech typů. Školy zřizované hlavním městem Prahou i jinými subjekty zde prezentují nejen své instituce, ale i výsledky své práce, a to jak v oblasti pedagogické, tak i v oblastech zájmových činností. Potencionální zájemci o studia na vybrané škole se mohou v reálu přesvědčit, co daná škola nabízí, a mají i možnost porovnání s jinými školami na jednom místě. Široká veřejnost zde získává obraz o studijních nabídkách v hlavním městě Praze.

Veletrh Schola Pragensis on-line : Pozvánku naleznete zde