zpátky na výpis

Rozloučení ředitelky školy Marcely Šeblové

„Klidná mysl je vše, co potřebuješ. Vše ostatní se odehraje tak jak má, jakmile se mysl zklidní...“

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové,

dnešním krátkým slovem bych se s Vámi chtěla rozloučit a zároveň s celou škvoreckou školou. Není mně vůbec lehko, protože mám svou práci ráda a získávání mnoho cenných zkušeností se stalo mou pracovní prioritou. A přiznávám, že mnoho cílů se mně již nepodařilo dokončit, avšak vše chce svůj čas.

Škvorecká škola zasáhla do mého profesního života velkým pozitivním směrem a já jsem za to ráda. Na vše nelze jen tak zapomenout….věřím však, že jsem zanechala v životě žáků a kolegů školy cenné střípky, optimismus, nadšení a výzvu do dalšího období.

Přeji Vám vše dobré a nezapomeňte na to, co je v životě to nejcennější. Marcela Šeblová