zpátky na výpis

Naše celoroční hra – zahajujeme

Po měsíci vzájemného poznávání jsme zahájili naši celoroční hru „VYDÁME SE DO POHÁDKY, DO PRÁZDNIN JSME VŠICHNI ZPÁTKY“. Každý měsíc nás čeká nová pohádka. Formou hry plníme stanovené úkoly. Při tom se pobavíme i poučíme.

Jedním z našich prvních úkolů byla oslava „Mezinárodního dne seniorů“. Nakreslili jsme hezké obrázky pro své prarodiče.

Poznáváme postupně lesní zvířátka. Po ježkovi přišla na řadu veverka, o které jsme se dozvěděli mnoho zajímavého a naučili se krátkou básničku.

Dalším splněným úkolem je společně vyrobená podzimní vazba. Když už nás situace donutila být doma, může se stát naše vazba inspirací pro výzdobu vašich domovů.

                                                                                                     Božena Gramanová

Školní družina při ZŠ Škvorec oddělení A „KAMARÁDI“

Celoroční hra pro školní rok 2020 / 2021

VYDÁME SE DO POHÁDKY, DO PRÁZDNIN JSME VŠICHNI ZPÁTKY

 

Cíl celoroční hry

Naše celoroční hra je rozpracováním tematického plánu školní družiny na rok 2020/2021 a projektu ZŠ Škvorec pro školní rok 2020/2021 na podmínky našeho oddělení školní družiny. Hravou formou má napomoci k plnění úkolů a upevnění kolektivu našeho oddělení.

Měsíc září nám slouží k vzájemnému poznávání a budování návyků a pravidel. Budeme se seznamovat se školou a jejím nejbližším okolím.

Vlastní hru zahájíme v měsíci říjnu. Každý měsíc se bude odvíjet na pozadí pohádky. Postupně se tak propracujeme celým školním rokem. Výsledkem by měl být soudržný kolektiv kamarádů, kteří chodí do svého oddělení rádi.