zpátky na výpis

KAM po devítce

Vážení rodiče,

přeposílám Vám zajímavé odkazy, které Vám pomohou při rozhodování s volbou povolání:

1) Do 2. listopadu je zdarma možná registrace do online kurzu "Příprava na jednotnou přijímací zkoušku na SŠ z matematiky (zaměřeného na skutečné pochopení jednotivých témat) " viz odkaz https://www.h-edu.cz...110

2) Další zajímavostí, že v letošním školním roce SE RUŠÍ hodnocení vysvědčení ze 2. pololetí 8.třídy v přihláškách na SŠ (konkrétně "Na základě ustanovení § 5 vyhlášky č. 233/2020 Sb., o některých zvláštních pravidlech pro vzdělávání v souvislosti s mimořádnými opatřeními při epidemii koronaviru SARS CoV-2, nelze v rámci kritérií přijímacího řízení ve školním roce 2020/2021 hodnotit hodnocení na vysvědčení za druhé pololetí školního roku 2019/2020. viz věstník MŠMT č.5/2020 str. 13 https://www.msmt.cz/…020 )

3) Věřím, že průběžné informace mohou být Vám rodičům i Vašim deváťákům užitečné. Další zajímavé informace můžete najít i na odkazu: www.kampodevitce.cz

4) Brožura KAMpodevítce: ZDE

5) ATLAS ŠKOLSTVÍ: ZDE

Projděte si se svými dětmi tyto informace, M.Šeblová