zpátky na výpis

Zápis do 1.ročníku - Aktuální informace

OPATŘENÍ MŠMT K ZÁPISŮM DO 1.TŘÍDY

Vážení rodiče předškoláků,

dle pokynů a stanoviska MŠMT proběhne organizace zápisu do 1.třídy bez  osobní účasti dětí.

Předávám Vám aktuální informace, o podrobných organizačních opatřeních školy budete informováni včas.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.


Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v termínech od 1. dubna 2020 do 30. dubna 2020.