zpátky na výpis

OSLAVA V ZEMI SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Naší zemí splněných přání je předvánoční a vánoční čas.  V tomto období se rozdává radost. Sami se snažíme předat splněná přání nebo alespoň někomu udělat radost malým dárkem. Na věc jsme šli vědeckou cestou. Na školních tabletech jsme hledali zajímavosti k adventu a vánočních zvycích.

Na závěr naší třetí expedice jsme si uspořádali vánoční besídku, naší malou oslavu v zemi SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ. Sváteční tabuli ozdobilo cukroví od maminek a pomerančový nápoj. Než jsme začali hodovat, odešli jsme ke stromečku na chodbě. Zazpívali jsme si vánoční koledy. Pak jsme jen čekali na zazvonění zvonečku. Je tradicí, že do místnosti jde první paní vychovatelka a když je pod stromečkem nadílka zazvoní. A zvoneček skutečně zazvonil. Pustili jsme se do vybalování dárků a hodování při naší sváteční tabuli. Přáli jsme si navzájem hezké Vánoce, hodně zdraví a štěstí v novém roce 2020. Božena Gramanová