zpátky na výpis

ODDĚLENÍ “KAMARÁDI” ZAHAJUJE

     Léto pomalu končí a je tu září. Se zářím začíná nový školní rok a náš druhý rok v oddělení KAMARÁDI. Po prázninách jsme se na sebe navzájem těšili a vyprávění o zážitcích z prázdnin nebere konce.

 

     Každý rok hrajeme celoroční hru. Ta letošní se jmenuje : 

POD VODOU I NA SUCHU JE NÁM POŘÁD “EJCHUCHU”

     Čekají nás různé země a ostrovy z říše FANTAZIE a také množství úkolů a zábavy. To vše společně jako správný kolektiv zvládneme a pomůžeme jeden druhému. Před vyplutím naší ponorky je třeba potrénovat fyzičku na venkovních hrách, dále zručnost a bystrost v naší herně.

 

                                                                                                                                                                                                                  Božena Gramanová