zpátky na výpis

MÁME RÁDI PŘÍRODU, TAKY SVOJI POHODU

      Jako správní kluci a holky, máme rádi přírodu. Užíváme si nejen tu exotickou, ale také tu naši. Aby byla krásná a libila se všem, neváháme přiložit ruku k dílu. Když skončíme, tak se předzahrádka naší školy úplně rozzáří.

      Zapojili jsme se také do akce “řetězení” a to s našim projektem PAVUČINY PŘÁTELSTVÍ. Stali jsme se pavouky uprostřed naší nakreslené pavučiny. Nejblíže k nám byl kamarád, kterého mám nejvíc rád. Ostatní byli podle našeho pocitu na delší pavučině. Pro každého z nás to bylo poučení i důvod k zamyšlení nad svým postavením v kolektivu.

 

                                                                                                                                                                                                          Božena Gramanová