zpátky na výpis

Exkurze do Amazonu

Ve středu 23. 10. 2019 jsme navštívili Amazon Dobrovíz. Vyžádali jsme si exkurzi do tamější obrovské provozovny, abychom se něco zajímavého dozvěděli o jedné z největších firem na světě ve svém oboru. Prohlédli jsme si provoz a náplň práce zaměstnanců, vyslechli jsme informace o rozložení amazonských distribučních provozoven v Evropě, historii firmy, možnosti uplatnění a kariérního růstu. Po celou dobu se o nás velmi pečlivě, přívětivě a srdečně starali, nabídli nám občerstvení a dostali jsme upomínkové dárky. Vzhledem k tomu, že firma Amazon právě v tento den očekávala návštěvníka s kulatým pořadím, dostal jeden z našich žáků krásný dárek –batoh s logem Amazonu! Všichni společně jsme si pochutnali na vynikajícím čokoládovém dortu, který pro nás nechala firma v rámci oslavy návštěvníka č. 5000 upéct! Exkurze byla nejen zajímavá a výborně zorganizovaná, ale hlavně jsme si to moc užili! Děkujeme celému amazonskému týmu, který se o nás staral, a především slečně ing. Pavle Žákové!                                                                                                             Mgr. Josef Koting