zpátky na výpis

Adventní čas v naší škole

Nahlédněte do příjemné atmosféry, která provoněla naši školou a my jsme si zapálili první svíčku na našem adventním věnci.

Děkuji všem, kteří přišli podpořit naše děti, které za přispění šikovných maminek a vyučujících připravily velkou spoustu vánočních drobností a výrobků naplněných trpělivostí, zručností a především láskou. Školou zároveň zazněly krásné vánoční písničky v podání dětí  za doprovodu MgA. V.Trojanvé, vychovatelky  nabídly dětem zajímavé tvořivé aktivity. Starší děvčata nabízela v naší školní čajovně lahodný a voňavý vánoční čaj pro zahřátí.

Tak jsme se předvánočně naladili a podpořili zároveň zpěvem slavnostní rozsvěcení vánočního stromu. Čekalo nás milé a krásné svítící překvapení. Všem přejeme příjemný čas naplněný klidem, pohodou i touhou po rozdávání dobrých slov, úsměvů a radosti.

Nahlédněte do příjemné atmosféry, která vstoupila do naší školy před první adventní nedělí. Tedy alespoň z pohledu našeho třídního fotoaparátu. Děkujeme rodičům z naší třídy, že navštívili náš adventní stánek s vánočními výrobky. A já děkuji dětem, které se alespoň na chvilku staly dárci drobných radostí. 

Přejeme hezké předvánoční chvíle naplněné klidem, pohodou a radostí.Více zde: https://marcela-seblova.webnode.cz/news/skolni-advent-aneb-male-predvanocni-zastaveni-v-nasi-skole/